Lacrosse - Girl's Premier Lacrosse Fall 2018 Schedule

Date / Time Away vs. Home Field
Thu. October 25
     5:00 PM CNS Northstars Green vs. Baldwinsville Grey 1
     5:00 PM Salt City Snipers 22 vs. Baldwinsville Black 2
     5:45 PM WG Major vs. Baldwinsville Red 1
     5:45 PM CNS Northstars Blue vs. Salt City Snipers 21 2
     6:30 PM FM Hornets vs. Baldwinsville White 1
     6:30 PM Liverpool Orange vs. Salt City Snipers 23 2
     7:15 PM WG Meager vs. Salt City Snipers 20 1
     7:15 PM Liverpool Blue vs. WG Stratton 2
     8:00 PM Owasco Attack vs. Ridgemont Wolves 1
     8:00 PM Liverpool White vs. Mexico 2
     8:45 PM Bishop Ludden vs. Jamesville Dewitt 1
     8:45 PM Fulton vs. Waterloo 2
Thu. November 1
     5:00 PM WG Stratton vs. Owasco Attack 1
     5:00 PM WG Major vs. FM Hornets 2
     5:45 PM Mexico vs. Baldwinsville Black 1
     5:45 PM WG Meager vs. CNS Northstars Blue 2
     6:30 PM Ridgemont Wolves vs. Baldwinsville White 1
     6:30 PM Salt City Snipers 23 vs. CNS Northstars Green 2
     7:15 PM Salt City Snipers 21 vs. Baldwinsville Red 1
     7:15 PM Bishop Ludden vs. Liverpool White 2
     8:00 PM Baldwinsville Grey vs. Liverpool Orange 1
     8:00 PM Fulton vs. Salt City Snipers 22 2
     8:45 PM Waterloo vs. Jamesville Dewitt 1
     8:45 PM Salt City Snipers 20 vs. Liverpool Blue 2
Thu. November 8
     5:00 PM WG Stratton vs. Baldwinsville Red 1
     5:00 PM Owasco Attack vs. Liverpool Blue 2
     5:45 PM CNS Northstars Blue vs. Baldwinsville White 1
     5:45 PM Liverpool White vs. Fulton 2
     6:30 PM Jamesville Dewitt vs. CNS Northstars Green 1
     6:30 PM Liverpool Orange vs. Baldwinsville Black 2
     7:15 PM Salt City Snipers 22 vs. Baldwinsville Grey 1
     7:15 PM FM Hornets vs. WG Meager 2
     8:00 PM Mexico vs. Salt City Snipers 23 1
     8:00 PM Waterloo vs. Team X 2
     8:45 PM Ridgemont Wolves vs. Salt City Snipers 21 1
     8:45 PM Salt City Snipers 20 vs. WG Major 2
Thu. November 15
     5:00 PM Baldwinsville White vs. Liverpool Blue 1
     5:00 PM Ridgemont Wolves vs. WG Meager 2
     5:45 PM Baldwinsville Grey vs. Mexico 1
     5:45 PM Liverpool White vs. Jamesville Dewitt 2
     6:30 PM Baldwinsville Black vs. Fulton 1
     6:30 PM Liverpool Orange vs. Salt City Snipers 22 2
     7:15 PM FM Hornets vs. Baldwinsville Red 1
     7:15 PM WG Stratton vs. Salt City Snipers 23 2
     8:00 PM CNS Northstars Green vs. Waterloo 1
     8:00 PM Team X (Salt City 23) vs. Owasco Attack 2
     8:45 PM CNS Northstars Blue vs. WG Major 1
     8:45 PM Salt City Snipers 20 vs. Salt City Snipers 21 2
Thu. November 22
     1:00 AM HAPPY THANKSGIVING vs. NO GAMES 1
Byes for 11/22: Baldwinsville Black ,Baldwinsville Grey ,Baldwinsville Red ,Baldwinsville White ,CNS Northstars Blue ,CNS Northstars Green ,FM Hornets ,Fulton ,Jamesville Dewitt ,Liverpool Blue ,Liverpool Orange ,Liverpool White ,Mexico ,Owasco Attack ,Ridgemont Wolves ,Salt City Snipers 20 ,Salt City Snipers 21 ,Salt City Snipers 22 ,Salt City Snipers 23 ,Waterloo ,WG Major ,WG Meager ,WG Stratton
Thu. November 29
     5:00 PM CNS Northstars Blue vs. Baldwinsville Red 1
     5:00 PM Liverpool Blue vs. WG Meager 2
     5:45 PM Owasco Attack vs. Baldwinsville White 1
     5:45 PM Liverpool Orange vs. CNS Northstars Green 2
     6:30 PM Fulton vs. Baldwinsville Grey 1
     6:30 PM Waterloo vs. Liverpool White 2
     7:15 PM Team X (Liverpool White) vs. Baldwinsville Black 1
     7:15 PM Salt City Snipers 23 vs. Jamesville Dewitt 2
     8:00 PM WG Major vs. Ridgemont Wolves 1
     8:00 PM Mexico vs. Salt City Snipers 22 2
     8:45 PM Salt City Snipers 21 vs. WG Stratton 1
     8:45 PM Salt City Snipers 20 vs. FM Hornets 2
Thu. December 6
     5:00 PM Jamesville Dewitt vs. Baldwinsville Grey 1
     5:00 PM WG Meager vs. Owasco Attack 2
     5:45 PM Baldwinsville Black vs. Waterloo 1
     5:45 PM Team X (Jamesville Dewitt) vs. Salt City Snipers 22 2
     6:30 PM Ridgemont Wolves vs. Baldwinsville Red 1
     6:30 PM Salt City Snipers 23 vs. Liverpool White 2
     7:15 PM Baldwinsville White vs. Salt City Snipers 21 1
     7:15 PM Liverpool Blue vs. WG Major 2
     8:00 PM Fulton vs. Liverpool Orange 1
     8:00 PM CNS Northstars Blue vs. Salt City Snipers 20 2
     8:45 PM WG Stratton vs. FM Hornets 1
     8:45 PM CNS Northstars Green vs. Mexico 2
Thu. December 13
     5:00 PM Baldwinsville Grey vs. Liverpool White 1
     5:00 PM Fulton vs. CNS Northstars Green 2
     5:45 PM WG Meager vs. Baldwinsville Red 1
     5:45 PM CNS Northstars Blue vs. Liverpool Blue 2
     6:30 PM Baldwinsville White vs. Salt City Snipers 20 1
     6:30 PM Jamesville Dewitt vs. Liverpool Orange 2
     7:15 PM Baldwinsville Black vs. Salt City Snipers 23 1
     7:15 PM Ridgemont Wolves vs. WG Stratton 2
     8:00 PM Waterloo vs. Salt City Snipers 22 1
     8:00 PM Owasco Attack vs. FM Hornets 2
     8:45 PM WG Major vs. Salt City Snipers 21 1
     8:45 PM Team X (Waterloo) vs. Mexico 2
Thu. December 20
     5:00 PM Baldwinsville Red vs. Liverpool Blue 1
     5:00 PM WG Major vs. Owasco Attack 2
     5:45 PM WG Stratton vs. Baldwinsville White 1
     5:45 PM Waterloo vs. Liverpool Orange 2
     6:30 PM Baldwinsville Black vs. CNS Northstars Green 1
     6:30 PM Salt City Snipers 22 vs. Liverpool White 2
     7:15 PM FM Hornets vs. CNS Northstars Blue 1
     7:15 PM Salt City Snipers 23 vs. Baldwinsville Grey 2
     8:00 PM Mexico vs. Jamesville Dewitt 1
     8:00 PM Salt City Snipers 20 vs. Ridgemont Wolves 2
     8:45 PM Team X (Mexico) vs. Fulton 1
     8:45 PM Salt City Snipers 21 vs. WG Meager 2