( denotes a rescheduled game)
Date / Time | Away | vs. | Home | Field | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sat. February 1 | ||||||||
7:55 AM | Eastwood | vs. | Hooligans | 1 | ||||
8:50 AM | CNYFSC DC United | vs. | CNYFSC Portland Timbers | 1 | ||||
10:40 AM | Regulators | vs. | Syracuse Fusion Argo | 2 | ||||
5:05 PM | TBA - Burke | vs. | SDA U10 Girls | 1 | ||||
Sat. February 8 | ||||||||
7:55 AM | CNYFSC DC United | vs. | Hooligans | 1 | ||||
Sat. February 15 | ||||||||
7:00 AM | Syracuse Fusion Argo | vs. | Eastwood | 1 | ||||
7:00 AM | CNYFSC Portland Timbers | vs. | Hooligans | 2 | ||||
10:40 AM | SDA U10 Girls | vs. | Regulators | 2 | ||||
Sat. February 22 | ||||||||
9:45 AM | SDA U10 Girls | vs. | CNYFSC DC United | 1 | ||||
Sat. March 1 | ||||||||
7:00 AM | Syracuse Fusion Argo | vs. | Hooligans | 1 | ||||
11:35 AM | CNYFSC DC United | vs. | Regulators | 2 | ||||
1:25 PM | Eastwood | vs. | CNYFSC Portland Timbers | 1 | ||||
Sat. March 8 | ||||||||
1:25 PM | Regulators | vs. | CNYFSC Portland Timbers | 2 | ||||
Sun. March 9 | ||||||||
12:30 PM | SDA U10 Girls | vs. | Eastwood | 1 | ||||
5:05 PM | CNYFSC DC United | vs. | Syracuse Fusion Argo | 1 | ||||
Sat. March 15 | ||||||||
1:25 PM | CNYFSC Portland Timbers | vs. | SDA U10 Girls | 2 | ||||
3:15 PM | Hooligans | vs. | Syracuse Fusion Argo | 1 | ||||
Sun. March 16 | ||||||||
7:00 AM | Eastwood | vs. | CNYFSC DC United | 2 | ||||
Sat. March 22 | ||||||||
9:45 AM | SDA U10 Girls | vs. | Syracuse Fusion Argo | 1 | ||||
11:35 AM | Hooligans | vs. | Regulators | 2 | ||||
1:25 PM | Eastwood | vs. | CNYFSC Portland Timbers | 1 | ||||
Sat. March 29 | ||||||||
1:25 PM | CNYFSC DC United | vs. | Regulators | 2 | ||||
Sun. March 30 | ||||||||
8:50 AM | Hooligans | vs. | SDA U10 Girls | 2 | ||||
Sat. April 5 | ||||||||
9:45 AM | CNYFSC Portland Timbers | vs. | CNYFSC DC United | 2 | ||||
Sun. April 6 | ||||||||
6:00 PM | Eastwood | vs. | Syracuse Fusion Argo | 2 | ||||
Sat. April 12 | ||||||||
1:25 PM | SDA U10 Girls | vs. | Regulators | 2 | ||||
5:05 PM | Hooligans | vs. | SDA U10 Boys | 1 | ||||
Sat. April 19 | ||||||||
7:55 AM | CNYFSC Portland Timbers | vs. | Syracuse Fusion Argo | 1 | ||||
7:55 AM | Regulators | vs. | Eastwood | 2 | ||||
Sat. April 26 | ||||||||
1:45 PM | 2nd Place-Hooligans | vs. | 5th Place-CNYFSC Port Timbers | 1 | ||||
2:30 PM | 3rd Place-SDA U10 Girls | vs. | 4th Place-Regulators | 1 | ||||
3:15 PM | U10/U11 Boys Red Div | vs. | Championship Game | 1 |