( denotes a rescheduled game)
Date / Time | Away | vs. | Home | Field | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mon. May 5 | ||||||||
6:30 PM | Empire Marcellus | vs. | Syracuse Fusion Pegasus | 4 | ||||
Wed. May 7 | ||||||||
6:30 PM | Copper City HP | vs. | Syracuse Fusion Lyra | 4 | ||||
6:30 PM | Coliseum Milan | vs. | Syracuse Fusion Dorado | 5 | ||||
Mon. May 12 | ||||||||
6:30 PM | FM Sting | vs. | Syracuse Fusion Pegasus | 4 | ||||
Tue. May 13 | ||||||||
6:30 PM | Odyssey Sonics | vs. | Syracuse Fusion Draco | 6 | ||||
Wed. May 14 | ||||||||
6:30 PM | Copper City HP | vs. | Syracuse Fusion Force | 4 | ||||
Sat. May 17 | ||||||||
11:00 AM | SDA U11B | vs. | SSA Predators | 4 | ||||
12:00 PM | FC Dutchmen Rush | vs. | SSA Raptors | 3 | ||||
1:30 PM | Empire Buffalo | vs. | SDA U12B | 4 | ||||
2:00 PM | Super 9 | vs. | SSA Angry Monkeys | 3 | ||||
Sun. May 18 | ||||||||
3:00 PM | Clarance Inferno | vs. | SSA Sharks U16B | 3 | ||||
Mon. May 19 | ||||||||
6:30 PM | Auburn Arsenal U15G | vs. | SDA U13G | 3 | ||||
6:30 PM | BYSA SC | vs. | Syracuse Fusion Lynx | 4 | ||||
Tue. May 20 | ||||||||
6:30 PM | SSA U13G | vs. | Syracuse Fusion Force | 3 | ||||
Wed. May 21 | ||||||||
6:30 PM | Auburn Arsenal U15 | vs. | BYSA United 1 | 3 | ||||
6:30 PM | Syracuse Fusion Force | vs. | Syracuse Fusion Lyra | 4 | ||||
Thu. May 22 | ||||||||
6:00 PM | SSA Angry Monkeys | vs. | Syracuse Fusion Pyxis | 3 | ||||
Fri. May 23 | ||||||||
6:00 PM | Baldwinsville United | vs. | SSA Sharks U16B | 3 | ||||
Tue. May 27 | ||||||||
6:30 PM | BYSA U13 Black | vs. | Syracuse Fusion Orion | 3 | ||||
6:30 PM | Arsenal Academy | vs. | Syracuse Fusion Helix | 6 | ||||
Wed. May 28 | ||||||||
6:30 PM | SDA U12G | vs. | Syracuse Fusion Lyra | 4 | ||||
6:30 PM | Raiders U12B | vs. | Syracuse Fusion Dorado | 5 | ||||
Mon. June 2 | ||||||||
6:30 PM | Syracuse Fusion Pyxis | vs. | SDA U13G | 3 | ||||
6:30 PM | Odyssey Fury | vs. | Syracuse Fusion Lynx | 4 | ||||
Tue. June 3 | ||||||||
6:30 PM | BYSA U13 Blue | vs. | Syracuse Fusion Orion | 3 | ||||
6:30 PM | FM Sting | vs. | Syracuse Fusion Draco | 6 | ||||
Wed. June 4 | ||||||||
6:30 PM | FM Dominators | vs. | Syracuse Fusion Lyra | 4 | ||||
6:30 PM | NNA U12B | vs. | Syracuse Fusion Dorado | 5 | ||||
Thu. June 5 | ||||||||
6:30 PM | Auburn Arsenal U14G | vs. | Syracuse Fusion Cosmos | 3 | ||||
Sat. June 7 | ||||||||
10:00 AM | Odyssey SC Scorpions | vs. | SSA Cheetahs | 2 | ||||
12:00 PM | FC Dutchmen Stokes | vs. | BYSA United | 2 | ||||
1:00 PM | Yankee | vs. | Syracuse Lady Knights | 3 | ||||
4:00 PM | FC Dutchmen Stokes | vs. | SSA Sharks | 3 | ||||
5:00 PM | United FC U14G Adidas | vs. | SSA Cheetahs | 2 | ||||
Sun. June 8 | ||||||||
10:00 AM | Webster Dynamo | vs. | Syracuse Fusion Lyra | 5 | ||||
11:30 AM | West Seneca SC | vs. | SDA U10G | 4 | ||||
12:00 PM | GPS-NY Knights | vs. | BYSA United | 3 | ||||
Mon. June 9 | ||||||||
6:30 PM | BYSA SC U15G | vs. | SDA U13G | 3 | ||||
6:30 PM | SDA U10 | vs. | Syracuse Fusion Pegasus | 4 | ||||
Tue. June 10 | ||||||||
6:30 PM | NNA U13G | vs. | Syracuse Fusion Force | 3 | ||||
6:30 PM | FM United | vs. | Syracuse Fusion Draco | 6 | ||||
Wed. June 11 | ||||||||
6:30 PM | BYSA Soccer Central U16G | vs. | Syracuse Fusion Atomix | 3 | ||||
6:30 PM | Ultimate Goal Wildcats | vs. | Syracuse Fusion Force | 4 | ||||
6:30 PM | WGFC U12B | vs. | Raiders U12B | 5 | ||||
Thu. June 12 | ||||||||
6:30 PM | Arsenal Academy | vs. | Syracuse Fusion Cosmos | 3 | ||||
Sat. June 14 | ||||||||
10:00 AM | SDA Cortland U14G | vs. | SSA Cheetahs | 3 | ||||
6:00 PM | RFC GU16 | vs. | SSA Raptors | 3 | ||||
Sun. June 15 | ||||||||
11:00 AM | FC Dutchmen Rush | vs. | Soaring Capital Storm | 1 | ||||
11:00 AM | Rhino's Elite SC U12G | vs. | Syracuse Fusion Lyra | 5 | ||||
12:00 PM | ERSA Buffalo | vs. | SDA U16 Boys Blue | 3 | ||||
2:30 PM | Soaring Capital Storm | vs. | FC Dutchmen Rush | 3 | ||||
6:00 PM | Blarney Stone | vs. | Revolution | 3 | ||||
Mon. June 16 | ||||||||
6:30 PM | BYSA SC U15G | vs. | Syracuse Fusion Pyxis | 3 | ||||
Tue. June 17 | ||||||||
6:30 PM | Auburn Arsenal | vs. | Syracuse Fusion Rovers | 3 | ||||
6:30 PM | BYSA SC U10B | vs. | Syracuse Fusion Draco | 4 | ||||
Wed. June 18 | ||||||||
6:30 PM | Homer Titans | vs. | BYSA United 1 | 3 | ||||
6:30 PM | Empire Marcellus U12B | vs. | Syracuse Fusion Dorado | 5 | ||||
Thu. June 19 | ||||||||
6:30 PM | BYSA SC U14G | vs. | Syracuse Fusion Cosmos | 2 | ||||
6:30 PM | SSA Typhoons | vs. | Syracuse Fusion Rovers | 3 | ||||
Sat. June 21 | ||||||||
10:00 AM | United FC Adidas U12G | vs. | Syracuse Fusion Lyra | 5 | ||||
12:00 PM | Hamburg U14 Girls Black | vs. | SSA Cheetahs | 1 | ||||
2:00 PM | Black Watch Southern Tier U16 | vs. | SSA Sharks | 2 | ||||
2:00 PM | Clarence SC Inferno | vs. | Syracuse Fusion Lyra | 5 | ||||
3:00 PM | Niagara-Wheatfield Galaxy FC | vs. | BYSA United | 1 | ||||
4:00 PM | Super 9 GU15 | vs. | Syracuse Fusion Pyxis | 3 | ||||
6:15 PM | Syracuse | vs. | WPSL CFC | 3 | ||||
Sun. June 22 | ||||||||
10:00 AM | Black Watch Southern Tier U16 | vs. | BYSA United | 3 | ||||
12:00 PM | ERSA Rochester U15G Red | vs. | Syracuse Fusion Pyxis | 3 | ||||
2:00 PM | Syracuse Fusion Lyra | vs. | SDA U12 Girls | 5 | ||||
4:00 PM | Super 9 BU16 | vs. | NNYSA U16 Boys | 2 | ||||
Wed. June 25 | ||||||||
6:30 PM | BYSA SC U12B Blue | vs. | Syracuse Fusion Dorado | 5 | ||||
Sat. June 28 | ||||||||
3:00 PM | Syracuse | vs. | WPSL Rhode Island | 3 | ||||
Sun. June 29 | ||||||||
12:00 PM | Clarence SC Inferno | vs. | Syracuse Fusion Pyxis | 3 | ||||
6:30 PM | Odyssey Impact | vs. | Northside United | 3 | ||||
Mon. June 30 | ||||||||
6:30 PM | CUSA Storm | vs. | Syracuse Fusion Pyxis | 3 | ||||
6:30 PM | FM Venom | vs. | Syracuse Fusion Lynx | 4 | ||||
Tue. July 1 | ||||||||
6:30 PM | CUSA Lightning | vs. | Syracuse Fusion Force | 3 | ||||
6:30 PM | SDA Flash | vs. | Syracuse Fusion Helix | 6 | ||||
7:00 PM | SDA U12 Boys | vs. | Raiders U12B | 4 | ||||
Wed. July 2 | ||||||||
6:00 PM | Syracuse Fusion Pyxis | vs. | SSA Angry Monkeys | 3 | ||||
6:30 PM | Odyssey Thunderbolts | vs. | Syracuse Fusion Force | 4 | ||||
Thu. July 3 | ||||||||
6:30 PM | Auburn Arsenal | vs. | SSA World United | 3 | ||||
Mon. July 7 | ||||||||
6:30 PM | West Side United | vs. | Syracuse Fusion Lynx | 4 | ||||
6:30 PM | Northern New York U11 | vs. | Syracuse Fusion Pegasus | 5 | ||||
Tue. July 8 | ||||||||
6:30 PM | Salt City Storm | vs. | Syracuse Fusion Force | 3 | ||||
6:30 PM | FM Lightning | vs. | Syracuse Fusion Helix | 6 | ||||
7:00 PM | GPS - NY Knights | vs. | SSA Predators | 4 | ||||
Wed. July 9 | ||||||||
6:30 PM | SDA U15 | vs. | BYSA United 1 | 3 | ||||
6:30 PM | Odysey Flames | vs. | Raiders U12B | 5 | ||||
Thu. July 10 | ||||||||
6:30 PM | SSA World United | vs. | Syracuse Fusion Rovers | 3 | ||||
Sat. July 12 | ||||||||
12:00 PM | Odyssey SC Eclipse | vs. | DMS GU17 | 3 | ||||
12:00 PM | GBSA U11 | vs. | SSA Predators | 4 | ||||
Sun. July 13 | ||||||||
12:00 PM | Western NY Flash Academy U11 | vs. | SSA Predators | 5 | ||||
6:00 PM | Express | vs. | Revolution | 3 | ||||
6:30 PM | Auburn Arsenal | vs. | Syracuse Fusion Atomix | 2 | ||||
Mon. July 14 | ||||||||
6:30 PM | SDA U9 Girls | vs. | Syracuse Fusion Helix | 6 | ||||
Tue. July 15 | ||||||||
6:30 PM | FM Revolution | vs. | Syracuse Fusion Force | 2 | ||||
6:30 PM | Super 9 BU16 | vs. | SDA U16 Boys Blue | 3 | ||||
6:30 PM | Odyssey Storm | vs. | Syracuse Fusion Helix | 4 | ||||
Wed. July 16 | ||||||||
6:30 PM | BYSA Soccer Central U15B | vs. | BYSA United I | 1 | ||||
6:30 PM | SDA U13 Girls | vs. | Syracuse Fusion Pyxis | 3 | ||||
Thu. July 17 | ||||||||
6:30 PM | Odyssey Impact | vs. | SSA World United | 1 | ||||
6:30 PM | Auburn Arsenal | vs. | Northside United | 3 | ||||
Sun. July 20 | ||||||||
10:00 AM | Salt City Lightning | vs. | SSA Angry Monkeys | 3 | ||||
Mon. July 21 | ||||||||
6:30 PM | Coliseum Milan | vs. | Syracuse Fusion Pyxis` | 1 | ||||
6:30 PM | FM Cyclones | vs. | Syracuse Fusion Force | 5 | ||||
Tue. July 22 | ||||||||
6:30 PM | Tillie's Touch U13B | vs. | Syracuse Fusion Orion | 3 | ||||
Wed. July 23 | ||||||||
6:30 PM | SDA Cortland | vs. | Syracuse Fusion Atomix | 3 | ||||
Thu. July 24 | ||||||||
6:30 PM | CUSA Stampede | vs. | SDA U9B | 2b | ||||
6:30 PM | Northside United | vs. | Syracuse Fusion Rover | 3 | ||||
Thu. July 31 | ||||||||
6:30 PM | Ultrasonics | vs. | Syracuse Fusion Cosmos | 1 | ||||
6:30 PM | BYSA Soccer Central U16B | vs. | SSA World United | 2 | ||||
6:30 PM | Utica Fugees | vs. | Northside United | 3 | ||||
Wed. August 6 | ||||||||
5:30 PM | Blackout United | vs. | Revolution | 3 | ||||
Thu. August 7 | ||||||||
6:30 PM | BYSA Soccer Central U16 | vs. | Northside United | 3 | ||||
Sun. August 10 | ||||||||
5:30 PM | Men's 11v11 Championship | vs. | Men's 11v11 Championship | 3 | ||||
Thu. August 28 | ||||||||
9:30 AM | Canastota | vs. | Faith Heritage Girls | 3 | ||||
Tue. September 2 | ||||||||
4:30 PM | Onondaga | vs. | Faith Heritage Girls | 3 | ||||
Fri. September 5 | ||||||||
4:30 PM | Manlius Pebble Hill | vs. | Faith Heritage Boys | 3 | ||||
Sat. September 6 | ||||||||
12:00 PM | FM Lightning | vs. | SDA U11G | 4 | ||||
12:00 PM | OYSA U11B | vs. | Syracuse Fusion Draco | 5 | ||||
1:15 PM | CUSA Thunder | vs. | Syracuse Strikers | 4 | ||||
1:15 PM | NY Soccer Central U11B | vs. | OYSA U11B | 5 | ||||
2:00 PM | FM Storm | vs. | Syracuse Fusion Nova | 2b | ||||
2:30 PM | Copper City Heat | vs. | WGFC Gold | 4 | ||||
2:30 PM | Soccer Central U11B | vs. | FM United | 5 | ||||
3:15 PM | Syracuse Fusion Vortex | vs. | FM Fury | 2b | ||||
3:45 PM | NY Soccer Central U11G | vs. | Copper City Chaos | 4 | ||||
3:45 PM | Westhill Warriors | vs. | Rising Stars U11G | 5 | ||||
4:30 PM | OYSA U9B | vs. | NY Soccer Central U9 | 2b | ||||
5:00 PM | WGFC Black | vs. | Syracuse Fusion Helix | 4 | ||||
Sun. September 7 | ||||||||
9:30 AM | Syracuse Fusion Atlas | vs. | NYSC U12G | 4 | ||||
9:30 AM | Syracuse Fusion Hercules | vs. | FM Stingers | 6 | ||||
10:45 AM | Coliseum Magic | vs. | Storm | 4 | ||||
10:45 AM | Syracuse Fusion Comets | vs. | NY Soccer Central U10 | 6 | ||||
12:00 PM | SDA U10B | vs. | FM Pride | 6 | ||||
1:15 PM | OYSA U10B | vs. | Syracuse Fusion Argo | 6 | ||||
1:45 PM | West Side United | vs. | FM Venom | 4 | ||||
1:45 PM | SDA U11B | vs. | Pythons | 5 | ||||
2:00 PM | Salt City U10G | vs. | OYSA U10G | 2a | ||||
3:00 PM | Syracuse Fusion Vela | vs. | WG Wildcats | 4 | ||||
3:00 PM | Syracuse Fusion Pegasus | vs. | NYSC U12B | 5 | ||||
3:15 PM | SDA U10G | vs. | Salt City U10G | 2a | ||||
4:15 PM | Coliseum | vs. | FM Sting | 5 | ||||
4:30 PM | SDA U10G | vs. | FM Hurricanes | 2a | ||||
Mon. September 8 | ||||||||
4:30 PM | Manlius Pebble Hill | vs. | Faith Heritage Girls | 3 | ||||
Wed. September 10 | ||||||||
4:00 PM | Davis College | vs. | Bryant & Stratton Mens | 3 | ||||
4:30 PM | Fabius-Pompey | vs. | Faith Heritage Girls | 2 | ||||
Fri. September 12 | ||||||||
4:30 PM | Camden | vs. | BVM Academy | 2 | ||||
4:30 PM | Bishop Ludden | vs. | Faith Heritage Boys | 3 | ||||
Sat. September 13 | ||||||||
12:00 PM | Rising Stars U11G | vs. | Copper City Heat | 4 | ||||
1:15 PM | Westhill Warriors | vs. | Syracuse Fusion Helix | 4 | ||||
1:15 PM | FM United | vs. | Copper City Coyotes | 5 | ||||
2:00 PM | FM Fury | vs. | NY Soccer Central U9 | 2b | ||||
2:30 PM | Copper City Chaos | vs. | Syracuse Strikers | 4 | ||||
2:30 PM | Soccer Central U11B | vs. | Syracuse Fusion Draco | 5 | ||||
3:15 PM | OYSA U9B | vs. | Syracuse Fusion Nova | 2b | ||||
3:45 PM | WGFC Gold | vs. | CUSA Thunder | 4 | ||||
3:45 PM | WGFC Black | vs. | SDA U11G | 5 | ||||
4:30 PM | FM Storm | vs. | Syracuse Fusion Vortex | 2b | ||||
5:00 PM | NY Soccer Central U11G | vs. | FM Lightning | 4 | ||||
Sun. September 14 | ||||||||
9:30 AM | FM Venom | vs. | Coliseum Magic | 4 | ||||
9:30 AM | SDA U10B | vs. | Syracuse Fusion Argo | 6 | ||||
10:45 AM | Syracuse Fusion Vela | vs. | West Side United | 4 | ||||
10:45 AM | FM Pride | vs. | OYSA U10B | 6 | ||||
12:00 PM | FM Stingers | vs. | Syracuse Fusion Comets | 6 | ||||
1:15 PM | Syracuse Fusion Hercules | vs. | NY Soccer Central U10 | 6 | ||||
1:45 PM | WG Wildcats | vs. | NYSC U12G | 4 | ||||
1:45 PM | FM Sting | vs. | NYSC U12B | 5 | ||||
2:00 PM | FM Hurricanes | vs. | Syracuse Fusion Carina | 2a | ||||
3:00 PM | Storm | vs. | Syracuse Fusion Atlas | 4 | ||||
3:00 PM | Coliseum | vs. | Pythons | 5 | ||||
3:15 PM | SDA U10G | vs. | OYSA U10G | 2a | ||||
4:15 PM | SDA U11B | vs. | Syracuse Fusion Pegasus | 5 | ||||
4:30 PM | OYSA U10G | vs. | Salt City 10G | 2a | ||||
Thu. September 18 | ||||||||
4:00 PM | Genesee CC | vs. | Bryant & Stratton Womens | 3 | ||||
Fri. September 19 | ||||||||
4:30 PM | Fabius-Pompey | vs. | Faith Heritage Boys | 3 | ||||
Sat. September 20 | ||||||||
12:00 PM | Syracuse Fusion Helix | vs. | CUSA Thunder | 4 | ||||
1:00 PM | Vermont Tech College | vs. | Bryant & Stratton Womens | 3 | ||||
1:15 PM | WGFC Black | vs. | NY Soccer Central U11G | 4 | ||||
1:15 PM | Copper City Coyotes | vs. | Soccer Central U11B | 5 | ||||
2:00 PM | NY Soccer Central U9 | vs. | FM Storm | 2b | ||||
2:30 PM | Copper City Chaos | vs. | Westhill Warriors | 4 | ||||
2:30 PM | Syracuse Fusion Draco | vs. | FM United | 5 | ||||
3:00 PM | Vermont Tech College | vs. | Bryant & Stratton Mens | 3 | ||||
3:15 PM | Syracuse Fusion Vortex | vs. | FM Fury | 2b | ||||
3:45 PM | FM Lightning | vs. | Copper City Heat | 4 | ||||
3:45 PM | WGFC Gold | vs. | Syracuse Strikers | 5 | ||||
4:30 PM | Syracuse Fusion Nova | vs. | OYSA U9B | 2b | ||||
5:00 PM | Rising Stars U11G | vs. | SDA U11G | 4 | ||||
Sun. September 21 | ||||||||
9:30 AM | Storm | vs. | WG Wildcats | 4 | ||||
9:30 AM | NY Soccer Central U10 | vs. | OYSA U10B | 6 | ||||
10:45 AM | Syracuse Fusion Atlas | vs. | FM Venom | 4 | ||||
10:45 AM | FM Stingers | vs. | Syracuse Fusion Argo | 6 | ||||
12:00 PM | FM Pride | vs. | Syracuse Fusion Hercules | 6 | ||||
1:00 PM | SUNY ESF | vs. | Bryant & Stratton Womens | 3 | ||||
1:15 PM | Syracuse Fusion Comets | vs. | SDA U10B | 6 | ||||
1:45 PM | NYSC U12G | vs. | West Side United | 4 | ||||
1:45 PM | SDA U11B | vs. | Syracuse Fusion Pegasus | 5 | ||||
3:00 PM | SUNY ESF | vs. | Bryant & Stratton Mens | 3 | ||||
3:00 PM | Syracuse Fusion Vela | vs. | Coliseum Magic | 4 | ||||
3:00 PM | Pythons | vs. | FM Sting | 5 | ||||
3:15 PM | OYSA U10G | vs. | FM Hurricanes | 2a | ||||
4:15 PM | NYSC U12B | vs. | Coliseum | 5 | ||||
4:30 PM | Syracuse Fusion Carina | vs. | SDA U10G | 2a | ||||
Mon. September 22 | ||||||||
4:30 PM | Cato-Meridian | vs. | Faith Heritage Boys | 3 | ||||
Tue. September 23 | ||||||||
4:30 PM | Pulaski | vs. | Faith Heritage Girls | 3 | ||||
Wed. September 24 | ||||||||
4:30 PM | Blessed Virgin Mary | vs. | Faith Heritage Boys | 3 | ||||
Thu. September 25 | ||||||||
3:00 PM | West Virginia Univ. Tech | vs. | Bryant & Stratton Mens | 3 | ||||
Sat. September 27 | ||||||||
12:00 PM | Tyburn Academy | vs. | Faith Heritage Boys | 3 | ||||
12:00 PM | Syracuse Strikers | vs. | WGFC Black | 4 | ||||
1:15 PM | FM Lightning | vs. | Rising Stars U11G | 4 | ||||
1:15 PM | Copper City Coyotes | vs. | Syracuse Fusion Draco | 5 | ||||
2:00 PM | FM Storm | vs. | OYSA U9B | 2b | ||||
2:00 PM | Tyburn Academy | vs. | Faith Heritage Girls | 3 | ||||
2:30 PM | WGFC Gold | vs. | Copper City Chaos | 4 | ||||
2:30 PM | FM United | vs. | OYSA U11B | 5 | ||||
3:15 PM | Syracuse Fusion Vortex | vs. | NY Soccer Central U9 | 2b | ||||
3:45 PM | Syracuse Fusion Helix | vs. | SDA U11G | 4 | ||||
3:45 PM | Copper City Heat | vs. | NY Soccer Central U11G | 5 | ||||
4:30 PM | FM Fury | vs. | Syracuse Fusion Nova | 2b | ||||
5:00 PM | CUSA Thunder | vs. | Westhill Warriors | 4 | ||||
Sun. September 28 | ||||||||
9:30 AM | West Side United | vs. | Storm | 4 | ||||
9:30 AM | NY Soccer Central U10 | vs. | FM Pride | 6 | ||||
10:45 AM | NYSC U12G | vs. | Syracuse Fusion Vela | 4 | ||||
10:45 AM | Syracuse Fusion Argo | vs. | SDA U10B | 6 | ||||
11:00 AM | University of Maine | vs. | SUNY ESF Women | 3 | ||||
12:00 PM | Syracuse Fusion Hercules | vs. | Syracuse Fusion Comets | 6 | ||||
1:15 PM | OYSA U10B | vs. | FM Stingers | 6 | ||||
1:45 PM | Coliseum Magic | vs. | Syracuse Fusion Atlas | 4 | ||||
1:45 PM | Pythons | vs. | NYSC U12B | 5 | ||||
3:00 PM | WG Wildcats | vs. | FM Venom | 4 | ||||
3:00 PM | FM Sting | vs. | SDA U11B | 5 | ||||
3:15 PM | Salt City U10G | vs. | FM Hurricanes | 2a | ||||
4:15 PM | Coliseum | vs. | Syracuse Fusion Pegasus | 5 | ||||
4:30 PM | OYSA U10G | vs. | Syracuse Fusion Carina | 2a | ||||
Tue. September 30 | ||||||||
4:30 PM | Bishop Grimes | vs. | Faith Heritage Girls | 3 | ||||
Wed. October 1 | ||||||||
4:30 PM | Tully | vs. | Faith Heritage Boys | 3 | ||||
Fri. October 3 | ||||||||
4:00 PM | Davis College | vs. | SUNY ESF Men | 3 | ||||
Sat. October 4 | ||||||||
12:00 PM | WGFC Gold | vs. | Rising Stars U11G | 4 | ||||
12:00 PM | Syracuse Fusion Draco | vs. | OYSA U11B | 5 | ||||
1:15 PM | Copper City Chaos | vs. | WGFC Black | 4 | ||||
1:15 PM | OYSA U11B | vs. | Soccer Central U11B | 5 | ||||
2:00 PM | OYSA U9B | vs. | FM Fury | 2b | ||||
2:30 PM | SDA U11G | vs. | Copper City Heat | 4 | ||||
2:30 PM | Copper City Coyotes | vs. | FM United | 5 | ||||
3:15 PM | Syracuse Fusion Nova | vs. | FM Storm | 2b | ||||
3:45 PM | Westhill Warriors | vs. | FM Lightning | 4 | ||||
3:45 PM | Syracuse Strikers | vs. | Syracuse Fusion Helix | 5 | ||||
4:30 PM | NY Soccer Central U9 | vs. | Syracuse Fusion Vortex | 2b | ||||
5:00 PM | Soccer Central U11G | vs. | CUSA Thunder | 4 | ||||
Sun. October 5 | ||||||||
9:30 AM | FM Venom | vs. | Syracuse Fusion Vela | 4 | ||||
9:30 AM | Syracuse Fusion Comets | vs. | FM Pride | 6 | ||||
10:45 AM | Coliseum Magic | vs. | WG Wildcats | 4 | ||||
10:45 AM | Syracuse Fusion Hercules | vs. | Syracuse Fusion Argo | 6 | ||||
12:00 PM | SDA U10B | vs. | OYSA U10B | 6 | ||||
1:15 PM | FM Stingers | vs. | NY Soccer Central U10 | 6 | ||||
1:45 PM | West Side United | vs. | Syracuse Fusion Atlas | 4 | ||||
1:45 PM | NYSC U12B | vs. | Pythons | 5 | ||||
2:00 PM | Salt City U10G | vs. | SDA U10G | 2a | ||||
3:00 PM | Storm | vs. | NYSC U12G | 4 | ||||
3:00 PM | SDA U11B | vs. | Coliseum | 5 | ||||
3:15 PM | Syracuse Fusion Carina | vs. | FM Hurricanes | 2a | ||||
4:15 PM | Syracuse Fusion Pegasus | vs. | FM Sting | 5 | ||||
4:30 PM | Syracuse Fusion Carina | vs. | OYSA U10G | 2a | ||||
Tue. October 7 | ||||||||
4:30 PM | Tully | vs. | Faith Heritage Girls | 3 | ||||
Thu. October 9 | ||||||||
4:30 PM | TBA | vs. | BVM Academy | 2 | ||||
4:30 PM | Bishop Grimes | vs. | Faith Heritage Boys | 3 | ||||
Sat. October 11 | ||||||||
12:00 PM | Copper City Heat | vs. | Westhill Warriors | 4 | ||||
12:00 PM | FM United | vs. | Soccer Central U11B | 5 | ||||
1:15 PM | SDA U11G | vs. | WGFC Gold | 4 | ||||
1:15 PM | Syracuse Fusion Draco | vs. | Copper City Coyotes | 5 | ||||
2:00 PM | NY Soccer Central U9 | vs. | Syracuse Fusion Nova | 2b | ||||
2:30 PM | Syracuse Strikers | vs. | FM Lightning | 4 | ||||
2:30 PM | Copper City Coyotes | vs. | OYSA U11B | 5 | ||||
3:15 PM | Syracuse Fusion Vortex | vs. | OYSA U9B | 2b | ||||
3:45 PM | Syracuse Fusion Helix | vs. | NY Soccer Central U11G | 4 | ||||
3:45 PM | Rising Stars U11G | vs. | WGFC Black | 5 | ||||
4:30 PM | FM Fury | vs. | FM Storm | 2b | ||||
5:00 PM | CUSA Thunder | vs. | Copper City Chaos | 4 | ||||
Sun. October 12 | ||||||||
9:30 AM | WG Wildcats | vs. | Syracuse Fusion Atlas | 4 | ||||
9:30 AM | FM Pride | vs. | FM Stingers | 6 | ||||
10:45 AM | NYSC U12G | vs. | FM Venom | 4 | ||||
10:45 AM | OYSA U10B | vs. | Syracuse Fusion Hercules | 6 | ||||
12:00 PM | Soccer Central U10 | vs. | SDA U10B | 6 | ||||
1:15 PM | Syracuse Fusion Argo | vs. | Syracuse Fusion Comets | 6 | ||||
1:45 PM | Syracuse Fusion Vela | vs. | Storm | 4 | ||||
1:45 PM | Pythons | vs. | Syracuse Fusion Pegasus | 5 | ||||
3:00 PM | West Side United | vs. | Coliseum Magic | 4 | ||||
3:00 PM | NYSC U12B | vs. | SDA U11B | 5 | ||||
3:15 PM | FM Hurricanes | vs. | SDA U10G | 2a | ||||
4:15 PM | FM Sting | vs. | Coliseum | 5 | ||||
4:30 PM | Syracuse Fusion Carina | vs. | Salt City U10G | 2a | ||||
Thu. October 16 | ||||||||
4:45 PM | LaFayette | vs. | Faith Heritage Girls | 3 | ||||
Sat. October 18 | ||||||||
3:00 PM | North Country CC | vs. | Bryant & Stratton Womens | 3 | ||||
Sun. October 19 | ||||||||
1:00 PM | Copper City Storm | vs. | Syracuse Fusion Vela | 4 | ||||
Wed. October 22 | ||||||||
3:30 PM | Otselic Valley | vs. | BVM Academy | 1 | ||||
Sat. October 25 | ||||||||
1:00 PM | Canton | vs. | SUNY ESF | 3 |