soccerball

 Outdoor Leagues - 2017 Schedule

printer print friendly schedule (PDF)

Schedule

( denotes a rescheduled game)

Date / Time Away vs. Home Field
Sun. May 8
     4:00 PM Cobras FC vs. Syracuse Fusion Lyra 3
Mon. May 9
     6:30 PM FC Red & Black vs. Syracuse Fusion Hercules White 3
     6:30 PM FM Hurricanes vs. Syracuse Fusion Carina 4
Tue. May 10
     6:30 PM FM Fury vs. Syracuse Fusion Vortex 4
     6:30 PM Comets vs. SDA U10 Boys 6
Wed. May 11
     6:30 PM Copper City Coyotes vs. SDA U12 Boys 4
     6:30 PM Copper City Chaos vs. Syracuse Strikers 5
Sat. May 14
     10:00 AM RFC U11 Girls vs. SDA U11 Girls 4
     12:00 PM EUSA Niagara U15G vs. Syracuse Fusion Velocity 3
     4:00 PM EUSA Niagara U14G vs. Syracuse Fusion Lyra 3
Sun. May 15
     12:00 PM FC Dutchmen Fusion vs. Syracuse Fusion Velocity 3
     6:00 PM Black Watch Buffalo U17B vs. Syracuse Fusion Apex 3
Mon. May 16
     6:30 PM SDA U10 Boys vs. Syr Fusion Hercules White 4
Tue. May 17
     6:30 PM EastSide Soccer U10B vs. SDA U8/U9 Boys 4
     6:30 PM SDA U10 Girls vs. Syracuse Fusion Nova 6
Wed. May 18
     6:30 PM EUSA Rochester vs. Syracuse Fusion Pyxis 3
     6:30 PM WGFC Gold vs. Syracuse Fusion Helix 4
Sat. May 21
     12:00 PM Soaring Capital Stealth vs. Syracuse Fusion Pyxis 3
     12:00 PM WNY Flash U11 G vs. SDA U11 Girls 4
Sun. May 22
     12:00 PM FSA FSE CT vs. USA U12B 3
     12:00 PM EUSA Rochester U12B vs. SDA U12 Boys 4
     4:00 PM Black Watch Buffalo U15G vs. Syracuse Fusion Velocity 3
Mon. May 23
     6:30 PM Syracuse United FC vs. Syr Fusion Hercules White 3
     6:30 PM SDA U10 Boys vs. SDA U11 Boys 4
Tue. May 24
     6:30 PM SDA U12G vs. Syracuse Fusion Vela 3
     6:30 PM SDA U8/U9B vs. Syracuse Fusion Vortex 4
     6:30 PM Odyssey Storm vs. SDA U10G 6
Wed. May 25
     6:30 PM BYSA SC U15B Blue vs. Syracuse Fusion Orion 3
     6:30 PM USA Red vs. SDA U12 4
Thu. May 26
     6:30 PM Copper City Comets vs. Syracuse Fusion Lyra 3
Tue. May 31
     6:30 PM Tillie's Touch vs. Syracuse Fusion Pegasus 3
     6:30 PM SDA U8/U9B vs. SDA U10B 4
Wed. June 1
     6:30 PM SDA U15G vs. Syracuse Fusion Velocity 3
     6:30 PM WGFC Gold vs. Syracuse Strikers 4
Mon. June 6
     6:30 PM Copper City Fire vs. Syracuse Fusion Carina 3
     6:30 PM Hercules White vs. Hercules Blue 4
Tue. June 7
     5:30 PM Odyssey Storm vs. Syracuse Fusion Nova 6
     6:30 PM Storm vs. Syracuse Fusion Vela 3
     6:30 PM RSSC Little Chelsea vs. SDA U10B 4
     6:30 PM Odyssey Strikers vs. SDA U8/U9B 6
Wed. June 8
     6:30 PM CUSA Lightning vs. Syracuse Fusion Velocity 3
     6:30 PM BYSA U12 Blue vs. SDA U12 4
     6:30 PM USA U11G vs. Syracuse Strikers 5
Thu. June 9
     6:30 PM RSSC Hotshots-CANCELLED vs. Cosmos-CANCELLED 2
     6:30 PM BYSA SC U15B Blue vs. Syracuse Fusion Apollo 3
Sun. June 12
     10:00 AM Islington Rangers SC vs. Syracuse Fusion Hercules 4
     6:00 PM Blackout United vs. United 1
     6:00 PM Blarney Stone vs. Revolution 2
Mon. June 13
     6:30 PM SDA U11B vs. Hercules Blue 4
Tue. June 14
     6:30 PM Eastside Soccer U10G vs. SDA U10G 6
Wed. June 15
     6:30 PM WGFC Blue vs. Syracuse Fusion Helix 3
     6:30 PM Copper City Crushers vs. Syracuse Strikers 4
Thu. June 16
     6:30 PM UltraSonics U16 vs. Syracuse Fusion Cosmos 2
     6:30 PM Chelsea vs. Syracuse Fusion Apollo 3
Sun. June 19
     12:00 PM Orchard Park Storm vs. Syracuse Fusion Lyra 3
     2:00 PM Vestal Revolution vs. Syracuse Fusion Pyxis 3
Mon. June 20
     6:30 PM Copper City Bolts-CANCELLED vs. SDA U11B-CANCELLED 4
     6:30 PM FM Stingers vs. Hercules White 5
Tue. June 21
     6:30 PM Empire U13B vs. SDA U13B 1
     6:30 PM SDA U10G vs. Nova 2a
     6:30 PM Eastside Soccer U10B vs. SDA U10B 2b
Wed. June 22
     6:30 PM Syracuse Fusion Velocity vs. SDA U15 Girls 1
     6:30 PM Syracuse Strikers vs. Syracuse Fusion Helix 4
     6:30 PM WGFC Blue vs. SDA U11G 5
Thu. June 23
     6:30 PM USA Girls vs. Syracuse Fusion Cosmos 3
Sat. June 25
     12:00 PM WNY Flash U11 G vs. SDA U11 Girls 4
     2:00 PM Grand Island FC Rhinos vs. Syracuse Fusion Apex 3
Sun. June 26
     12:00 PM Amherst United vs. Syracuse Fusion Apex 3
     4:00 PM DMS U11 G vs. SDA U11 Girls 4
     6:00 PM Solvay vs. CNS 2
     6:00 PM Revolution vs. United 3
Mon. June 27
     6:30 PM Syracuse United FC vs. SDA U10 5
Tue. June 28
     6:30 PM Syracuse Fusion Vela vs. SDA U13G 3
     6:30 PM FM Fury U10B vs. SDA U8/U9B 4
Wed. June 29
     6:30 PM CUSA Lightning vs. Syracuse Fusion Velocity 1
     6:30 PM BYSA SC U14 Black vs. Syracuse Fusion Orion 3
     6:30 PM FM United vs. SDA U12 4
Thu. June 30
     6:30 PM Auburn Arsenal U17B vs. Syracuse Fusion Apollo 2
     6:30 PM EastSide Soccer U14G vs. Syracuse Fusion Lyra 3
Tue. July 5
     6:30 PM Tillie's Touch vs. SDA U13 Boys 3
     6:30 PM BYSA SC U10B vs. SDA U8/U9B 4
     6:30 PM SDA U10B vs. Vortex 6
Wed. July 6
     6:30 PM Renegades vs. SDA U15 Girls 1
     6:30 PM BYSA SC U15 Blue vs. Syracuse Fusion Orion 3
     6:30 PM Syracuse Fusion Helix vs. SDA U11G 4
Thu. July 7
     6:30 PM Syracuse Fusion Cosmos vs. Syracuse Fusion Europa 3
Sun. July 10
     6:00 PM Liverpool vs. Solvay 1
     6:00 PM Blarney Stone vs. United 2
     6:00 PM Express vs. Revolution 3
Mon. July 11
     5:30 PM USA U10B vs. SDA U11B 4
     6:30 PM Hercules Blue vs. SDA U10 4
Tue. July 12
     6:30 PM Empire U13B vs. Syracuse Fusion Pegasus 3
     6:30 PM Forza U10G vs. Syracuse Fusion Nova 4
     6:30 PM Odyssey Storm vs. SDA U10G 6
Wed. July 13
     6:30 PM CUSA Lightning vs. SDA U15 Girls 3
     6:30 PM SDA U11G vs. Syracuse Strikers 4
Thu. July 14
     6:00 PM DMS U12B Pre-Academy vs. SDA U12 Boys 4
     6:30 PM UltraSonics vs. Syracuse Fusion Lyra 3
Sun. July 17
     2:00 PM Kenmore Lightning vs. Syracuse Fusion Pyxis 3
     6:00 PM Liverpool vs. CNS 1
     6:00 PM Central Square vs. Solvay 2
     6:00 PM Express vs. United 3
Mon. July 18
     6:30 PM Syracuse United vs. Hercules Blue 1
     6:30 PM Copper City Bolts vs. SDA U10 4
Tue. July 19
     6:30 PM FM Storm vs. SDA U10G 6
Wed. July 20
     6:30 PM SDA U15 Girls vs. Syracuse Fusion Velocity 3
     6:30 PM FM Lightning vs. SDA U11G 4
Thu. July 21
     6:30 PM BYSA SC U14 Girls vs. Syracuse Fusion Lyra 3
Sun. July 24
     6:00 PM Cato vs. Fusion Soccer Club 2
     6:00 PM Solvay vs. CNS 3
Mon. July 25
     6:30 PM Rhinos vs. SDA U18 Boys 3
     6:30 PM BYSA SC U11 vs. SDA U11B 4
Tue. July 26
     6:30 PM Syracuse Fusion Pegasus vs. SDA U13 Boys 2
     6:30 PM SDA East U12 Blasters vs. Syracuse Fusion Vela 3
Sun. July 31
     6:00 PM Cato-Meridian vs. Red Creek 1
     6:00 PM Solvay vs. Liverpool 2
     6:00 PM Blackout United vs. Revolution 3
Mon. August 1
     6:30 PM SDA U17 Boys vs. SDA U18 Boys 3
Fri. August 12
     6:00 PM Mexico vs. Red Creek 2
Fri. September 2
     10:00 AM Tully vs. Faith Heritage 3
Tue. September 6
     4:30 PM MPH vs. Faith Heritage 3
Fri. September 9
     2:00 PM ASA vs. Bryant & Stratton - Women 3
     4:00 PM Davis College vs. Bryant & Stratton - Men 3
Sat. September 10
     12:00 PM FM Fury 2006 Boys vs. Oswego 2006 Boys 4
     12:00 PM Syracuse Fusion Nova vs. Eastside Soccer 2006 Girls 5
     1:15 PM Soccer Central 2006 Boys vs. Jr Northstars 06/07 Boys 4
     1:15 PM Syracuse Fusion Nova vs. FM Storm 2006 Girls 5
     2:30 PM Oswego 2006 Girls vs. FM Storm 2006 Girls 5
Sun. September 11
     8:00 AM Soccer Central 07 Boys vs. FM Aftershock 07 Boys 2a
     8:00 AM SDA 07 Girls vs. Coliseum 07 Girls 2b
     8:00 AM Syracuse Fusion Vortex vs. Deer 2005 Boys 4
     9:15 AM Syracuse Fusion Rockets vs. FM Rebels 08 Boys 2a
     9:15 AM Coliseum 07 Girls vs. FM Flash 07 Girls 2b
     9:15 AM Syracuse Fusion Hercules vs. FM Stingers 05 Boys 4
     9:15 AM Soccer Central 2005 Girls vs. Coliseum 06 Girls 5
     10:30 AM Oswego 08 Boys vs. FM Rebels 08 Boys 2a
     10:30 AM WGFC 07 Boys vs. Oswego 07 Boys 2b
     10:30 AM WGFC 05 Boys vs. Oswego 05 Boys 4
     10:30 AM USA 05/06 Girls vs. FM Hurricanes 05 Girls 5
     11:45 AM Soccer Central 2005 Boys vs. FM Stingers 2005 Boys 4
     11:45 AM West Sharks 05 Girls vs. Oswego 2005 Girls 5
     1:00 PM Massasoit Community College vs. Bryant & Stratton - Men 3
     1:00 PM Syracuse Fusion Hercules vs. Soccer Central 04 Black 4
     1:00 PM Syracuse Fusion Carina vs. Coliseum 05 Girls 5
     2:15 PM SYR United FC vs. Soccer Central 04 Blue 4
Mon. September 12
     4:30 PM Bishop Ludden vs. Faith Heritage 3
Wed. September 14
     4:30 PM Stockbridge Valley vs. BVM Academy 2
     5:00 PM Davis College vs. SUNY ESF (men's team) 3
Fri. September 16
     4:30 PM Cato Meridian vs. Faith Heritage 3
Sat. September 17
     12:00 PM FM Fury 2006 Boys vs. Jr Northstars 06/07 Boys 4
     12:00 PM Oswego 2006 Girls vs. SDA East 2006 Girls 5
     1:15 PM Soccer Central 2006 Boys vs. Oswego 2006 Boys 4
     1:15 PM Oswego 2006 Girls vs. Eastside Soccer 2006 Girls 5
     2:30 PM FM Storm 2006 Girls vs. Syracuse Fusion Nova 5
Sun. September 18
     8:00 AM WGFC 07 Boys vs. Soccer Central 07 Boys 2a
     8:00 AM FM Flash 07 Girls vs. SDA 07 Girls 2b
     8:00 AM WGFC 05 Boys vs. Syracuse Fusion Vortex 4
     8:00 AM SDA East 2005 Girls vs. USA 05/06 Girls 5
     9:15 AM Oswego 08 Boys vs. Syracuse Fusion Rockets 2a
     9:15 AM Coliseum 07 Girls vs. SDA 07 Girls 2b
     9:15 AM Soccer Central 2005 Boys vs. Syracuse Fusion Hercules 4
     9:15 AM West Sharks vs. Syracuse Fusion Carina 5
     10:30 AM FM Rebels 08 Boys vs. Oswego 08 Boys 2a
     10:30 AM Oswego 07 Boys vs. FM Aftershock 07 Boys 2b
     10:30 AM FM Stingers 05 Boys vs. Soccer Central 05 Boys 4
     10:30 AM FM Hurricanes 05 Girls vs. Soccer Central 05 Girls 5
     11:45 AM Oswego 05 Boys vs. Deer 05 Boys 4
     11:45 AM FM Hurricanes 05 Girls vs. Coliseum 06 Girls 5
     1:00 PM Soccer Central 04 Black vs. Soccer Central 04 Blue 4
     1:00 PM Coliseum 05 Girls vs. Oswego 05 Girls 5
     2:15 PM SYR United FC vs. Syracuse Fusion Hercules 4
Sat. September 24
     12:00 PM Soccer Central 2006 Boys vs. FM Fury 2006 Boys 4
     12:00 PM Syracuse Fusion Nova vs. Oswego 2006 Girls 5
     1:15 PM Jr Northstars 06/07 Boys vs. Oswego 2006 Boys 4
     1:15 PM Syracuse Fusion Nova vs. Eastside Soccer 2006 Girls 5
     2:30 PM SDA East 2006 Girls vs. FM Storm 2006 Girls 5
Sun. September 25
     8:00 AM Syracuse Fusion Rockets vs. WGFC 07 Boys 2a
     8:00 AM FM Flash 07 Girls vs. Coliseum 07 Girls 2b
     8:00 AM Syracuse Fusion Hercules vs. WGFC 05 Boys 4
     8:00 AM Syracuse Fusion Carina vs. SDA East 2005 Girls 5
     9:15 AM Syracuse Fusion Rockets vs. Soccer Central 07 Boys 2a
     9:15 AM SDA U7 Girls vs. FM Flash 07 Girls 2b
     9:15 AM Deer 2005 Boys vs. Soccer Central 2005 Boys 4
     9:15 AM Coliseum 05 Girls vs. FM Hurricanes 05 Girls 5
     10:30 AM Oswego 07 Boys vs. FM Rebels 08 Boys 2a
     10:30 AM FM Aftershock 07 Boys vs. Oswego 08 Boys 2b
     10:30 AM Syracuse Fusion Hercules vs. FM Stingers 05 Boys 4
     10:30 AM Coliseum 06 Girls vs. Oswego 2005 Girls 5
     11:45 AM Oswego 05 Boys vs. Syracuse Fusion Vortex 4
     11:45 AM USA 06/06 Girls vs. West Sharks 2005 Girs 5
     1:00 PM SYR United FC vs. Soccer Central 04 Black 4
     1:00 PM West Sharks 2005 Girls vs. Soccer Central 2005 Girls 5
     2:15 PM Soccer Central 04 Blue vs. Syracuse Fusion Hercules 4
Tue. September 27
     5:00 PM Penn State Hazelton vs. SUNY ESF (women's team) 3
Wed. September 28
     4:00 PM SUNY Delhi vs. Bryant & Stratton - Men 3
Fri. September 30
     4:30 PM College of New Rochelle vs. SUNY ESF (men's team) 3
Sat. October 1
     12:00 PM Tyburn vs. Faith Heritage 3
     12:00 PM FM Fury 2006 Boys vs. Oswego 2006 Boys 4
     12:00 PM Oswego 2006 Boys vs. FM Storm 2006 Girls 5
     1:15 PM Jr Northstars 06/07 Boys vs. Soccer Central 2006 Boys 4
     1:15 PM Eastside Soccer 2006 Girls vs. Syracuse Fusion Nova 5
     1:45 PM Villa Maria College vs. SUNY ESF (women's team) 3
     2:30 PM Eastside Soccer 2006 Girls vs. SDA East 2006 Girls 5
     3:45 PM Vaughn College vs. SUNY ESF (men's team) 3
Sun. October 2
     8:00 AM Oswego 08 Boys vs. WGFC 07 Boys 2a
     8:00 AM SDA 07 Girls vs. Coliseum 07 Girls 2b
     8:00 AM Soccer Central 2005 Boys vs. WGFC 05 Boys 4
     8:00 AM Oswego 2005 Girls vs. Syracuse Fusion Carina 5
     9:15 AM FM Aftershock 07 Boys vs. WGFC 07 Boys 2a
     9:15 AM Coliseum 07 Girls vs. FM Flash 07 Girls 2b
     9:15 AM Deer 2005 Boys vs. WGFC 05 Boys 4
     9:15 AM Soccer Central 2005 Girls vs. Syracuse Fusion Carina 5
     10:30 AM FM Rebels 08 Boys vs. Soccer Central 07 Boys 2a
     10:30 AM Oswego 07 Boys vs. Syracuse Fusion Rockets 2b
     10:30 AM FM Stingers 05 Boys vs. Syracuse Fusion Vortex 4
     10:30 AM FM Hurricanes 05 Girls vs. West Sharks 2005 Girls 5
     11:45 AM Oswego 05 Boys vs. Syracuse Fusion Hercules 4
     11:45 AM Coliseum 05 Girls vs. USA 05/06 Girls 5
     1:00 PM Soccer Central 04 Black vs. Syracuse Fusion Hercules 4
     1:00 PM SDA East 2005 Girls vs. Coliseum 06 Girls 5
     2:15 PM Soccer Central 04 Blue vs. SYR United FC 04 Boys 4
Mon. October 3
     4:30 PM DeRuyter vs. BVM Academy 3
Wed. October 5
     4:30 PM Utica Academy of Science vs. BVM Academy 3
Thu. October 6
     4:30 PM Bishop Grimes vs. Faith Heritage 3
Sat. October 8
     12:00 PM Jr Northstars 06/07 Boys vs. FM Fury 2006 Boys 4
     12:00 PM FM Storm 2006 Girls vs. Eastside Soccer 2006 Girls 5
     1:00 PM Berkeley-NY vs. SUNY ESF (women's team) 3
     1:15 PM Oswego 2006 Boys vs. Soccer Central 2006 Boys 4
     1:15 PM SDA East 2006 Girls vs. Oswego 2006 Girls 5
     2:30 PM SDA East 2006 Girls vs. Syracuse Fusion Nova 5
     3:00 PM Berkeley-NY vs. SUNY ESF (men's team) 3
Sun. October 9
     8:00 AM FM Aftershock 07 Boys vs. Oswego 08 Boys 2a
     8:00 AM FM Flash 07 Girls vs. SDA 07 Girls 2b
     8:00 AM Syracuse FUsion Vortex vs. Soccer Central 05 Boys 4
     8:00 AM West Sharks 2005 Girls vs. SDA East 2005 Girls 5
     9:15 AM WGFC 07 Boys vs. Soccer Central 07 Boys 2a
     9:15 AM FM Stingers 05 Boys vs. Oswego 05 Boys 2b
     9:15 AM FM Stingers 05 Boys vs. Oswego 05 Boys 4
     9:15 AM West Sharks 2005 Girls vs. SDA East 2005 Girls 5
     10:30 AM Syracuse Fusion Rockets vs. Soccer Central 07 Boys 2a
     10:30 AM FM Rebels 08 Boys vs. Oswego 07 Boys 2b
     10:30 AM Syacuse Fusion Hercules vs. Deer 2005 Boys 4
     10:30 AM Syracuse Fusion Carina vs. FM Hurricanes 05 Girls 5
     11:45 AM WGFC 05 Boys vs. Syracuse Fusion Vortex 4
     11:45 AM Soccer Central 2005 Girls vs. Coliseum 05 Girls 5
     12:00 PM University Of Maine-Fort Kent vs. SUNY ESF (women's team) 3
     1:00 PM Soccer Central 04 Blue vs. Soccer Central 04 Black 4
     1:00 PM USA 06/06 Girls vs. Oswego 2005 Girls 5
     2:15 PM Syracuse Fusion Hercules vs. SYR United FC 4
Mon. October 10
     12:00 PM Universtiy of Maine Fort Kent vs. Bryant & Stratton - Women 3
Wed. October 12
     3:00 PM SUNY Canton vs. Bryant & Stratton - Women 3
     4:45 PM Cazenovia vs. BVM Academy 3
Thu. October 13
     4:30 PM Fabius Pompey vs. Faith Heritage 3
Fri. October 14
     2:00 PM Villa Maria College vs. Bryant & Stratton - Women 3
     4:00 PM Villa Maria College vs. Bryant & Stratton - Men 3
Sat. October 15
     12:00 PM FM Fury 2006 Boys vs. Soccer Central 2006 Boys 4
     1:15 PM Oswego 2006 Boys vs. Jr Northstars 06/07 Boys 4
Sun. October 16
     8:00 AM Deer 2005 Boys vs. Oswego 05 Boys 4
     8:00 AM SDA East 2005 Girls vs. Oswego 05 Girls 5
     9:15 AM Soccer Central 2005 Girls vs. Coliseum 05 Girls 5
     10:30 AM Coliseum 06 Girls vs. USA 05/06 Girls 5
     1:00 PM SUNY ESF vs. Bryant & Stratton - Men 3
     1:00 PM Soccer Central 04 Black vs. SYR United FC 04 Boys 4
     2:15 PM Syracuse Fusion Hercules vs. Soccer Central 04 Blue 4
     3:00 PM SUNY ESF vs. Bryant & Stratton - Women 3
Wed. October 19
     3:00 PM Onondago CC vs. Bryant & Stratton - Women 3
Thu. May 11
     6:15 PM EUSA Rochester 16U Boys vs. Syracuse Fusion Ajax 1
Sat. May 13
     10:00 AM Lakefront Premier 16U Girls vs. Syracuse Fusion Velocity 1
Sun. May 14
     10:00 AM RFC 20U Girls vs. Syracuse Fusion Pyxis 1
Mon. May 15
     6:30 PM Soccer Central U11B vs. Syracuse Fusion '06 4
     6:30 PM SDA Soccer vs. SDA '06 Girls 5
Wed. May 17
     6:30 PM Rising Stars Academy vs. Syracuse Fusion Vortex 4
     6:30 PM Odyssey Rockets vs. Syracuse Fusion Carina 5
Sat. May 20
     12:00 PM EUSA Rochester 11U Girls vs. Syracuse Fusion Nova 4
Sun. May 21
     4:00 PM WNY Flash 15U Girls Red vs. Syracuse Fusion Lyra 3
Mon. May 22
     6:30 PM Soccer Central U11G vs. Syracuse Fusion Nova 4
     6:30 PM SDA East '06 vs. SDA Soccer 5
Tue. May 23
     6:30 PM NK Knights vs. Syracuse Fusion Helix 1
     6:30 PM Rhinos Elite SC 15U Girls vs. Syracuse Fusion Lyra 3
     6:30 PM Soccer Central U10B vs. Syracuse Fusion Rockets 6
Wed. May 24
     6:30 PM VJAA FC Red & Blacks vs. Syracuse Fusion Vortex 4
Thu. May 25
     6:30 PM Copper City Coyotes vs. Syracuse Fusion Pegasus 3
Fri. May 26
     6:30 PM Veras VSA Premier vs. Buffalo BSA 1999 Boys 3
Tue. May 30
     6:30 PM FM Aftershock vs. Syracuse Fusion Rockets 6
Wed. May 31
     6:00 PM RFC vs. SDA U11B 5
     6:30 PM Syracuse Fusion Vortex vs. Syracuse Fusion Hercules 4
Thu. June 1
     6:30 PM Soccer Soccer 14U Blue vs. Syracuse Fusion Pegasus 2
Sat. June 3
     10:00 AM DMS 12U Boys vs. Syracuse Fusion '05 Boys 5
Sun. June 4
     6:00 PM Blarney Stone vs. Blackout United 3
Thu. June 8
     6:30 PM Northern Community Knights 15U vs. Syracuse Fusion Lyra 1
Mon. June 12
     6:30 PM Rising Stars Academy 18U vs. Syracuse Fusion Cosmos 3
     6:30 PM FM Storm vs. Syracuse Fusion Nova 4
     6:30 PM Coliseum Devils 2006 vs. SDA Soccer 5
Tue. June 13
     6:30 PM FM Hurricanes vs. Syracuse Fusion Helix 3
Wed. June 14
     6:30 PM FM Stingers vs. Syracuse Fusion Vortex 4
Thu. June 15
     6:30 PM SDA 2003B vs. Syracuse Fusion Pegasus 3
Sat. June 17
     1:00 PM TC United Waza Academy U12B vs. Syracuse Fusion '05 Boys 4
     2:00 PM GPS NY Elite 16U Girls vs. Syracuse Fusion Velocity 3
     4:00 PM RFC 16U Boys Blue vs. Syracuse Fusion Ajax 3
Sun. June 18
     12:00 PM DMS 17U Gold vs. Syracuse Fusion Blues 3
     12:00 PM Cobras FC Pilato vs. Syracuse Fusion '05 4
Mon. June 19
     6:30 PM Coliseum Devils 2006 vs. Syracuse Fusion Nova 4
     6:30 PM Soccer Central U11G vs. SDA '06 Girls 5
     7:00 PM Utica United vs. Syracuse Fusion Blues 3
Tue. June 20
     6:30 PM SDA 2007 Boys vs. Syracuse Fusion Rockets 6
Wed. June 21
     6:30 PM Copper City Bolts vs. Syracuse Fusion Hercules 4
     6:30 PM Soccer Central 12U Girls vs. Syracuse Fusion Carina 5
Thu. June 22
     7:00 PM Syracuse Fusion Velocity vs. Syracuse Fusion Lyra 3
Sat. June 24
     11:00 AM EUSA Rochester 12U Boys TFC vs. Syracuse Fusion '05 4
     12:00 PM RFC 11U Girls vs. Syracuse Fusion Nova 4
     2:00 PM Rhinos Elite SC 16U Boys vs. Syracuse Fusion Ajax 3
Sun. June 25
     2:00 PM GPS NY 11U Girls vs. Syracuse Fusion Nova 4
     6:00 PM Revolution vs. United 3
Sun. July 9
     6:00 PM Blarney Stone vs. United 3
Sun. July 16
     6:00 PM Express vs. United 3
Sun. July 23
     6:00 PM United vs. Blackout United 3
Sun. July 30
     6:00 PM Blackout United vs. Revolution 3

 

Support our sponsors