( denotes a rescheduled game)
Date / Time | Away | vs. | Home | Field | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Fri. May 8 | ||||||||
6:10 PM | Salt City Magic | vs. | SDA U9 Girls | 2b | ||||
6:10 PM | Syracuse Strikers U10G | vs. | BYSA Bombers | 6 | ||||
7:05 PM | Fulton FC | vs. | Syracuse Fusion Nova | 2b | ||||
Byes for 05/08: Marauders ,Red Creek Rage ,WestSharks | ||||||||
Fri. May 15 | ||||||||
5:15 PM | Red Creek Rage | vs. | WestSharks | 4 | ||||
6:10 PM | Fulton FC | vs. | BYSA Bombers | 2a | ||||
6:10 PM | Marauders | vs. | Salt City Magic | 6 | ||||
7:05 PM | Syracuse Strikers U10G | vs. | Syracuse Fusion Nova | 2a | ||||
Byes for 05/15: SDA U9 Girls | ||||||||
Fri. May 22 | ||||||||
5:00 PM | NO GAMES - ALL TEAMS OFF | vs. | MEMORIAL DAY WEEKEND | 1 | ||||
Byes for 05/22: BYSA Bombers ,Fulton FC ,Marauders ,Red Creek Rage ,Salt City Magic ,SDA U9 Girls ,Syracuse Fusion Nova ,Syracuse Strikers U10G ,WestSharks | ||||||||
Fri. May 29 | ||||||||
5:55 PM | Salt City Magic | vs. | Syracuse Fusion Nova | 2b | ||||
6:50 PM | Red Creek Rage | vs. | SDA U9 Girls | 2b | ||||
7:45 PM | Fulton FC | vs. | Syracuse Strikers U10G | 2a | ||||
7:45 PM | WestSharks | vs. | Marauders | 2b | ||||
Byes for 05/29: BYSA Bombers | ||||||||
Fri. June 5 | ||||||||
5:55 PM | Red Creek Rage | vs. | Syracuse Fusion Nova | 2b | ||||
6:50 PM | BYSA Bombers | vs. | WestSharks | 2a | ||||
7:45 PM | Fulton FC | vs. | Salt City Magic | 2b | ||||
Byes for 06/05: Marauders ,SDA U9 Girls ,Syracuse Strikers U10G | ||||||||
Fri. June 19 | ||||||||
5:00 PM | SDA U9 Girls | vs. | Fulton FC | 2a | ||||
5:55 PM | BYSA Bombers | vs. | Marauders | 2a | ||||
6:50 PM | WestSharks | vs. | Syracuse Fusion Nova | 2a | ||||
7:45 PM | Red Creek Rage | vs. | Salt City Magic | 2a | ||||
Byes for 06/19: Syracuse Strikers U10G | ||||||||
Fri. June 26 | ||||||||
6:50 PM | BYSA Bombers | vs. | Syracuse Fusion Nova | 2a | ||||
6:50 PM | Fulton FC | vs. | Marauders | 6 | ||||
7:45 PM | SDA U9 Girls | vs. | Syracuse Strikers U10G | 2b | ||||
Byes for 06/26: Red Creek Rage ,Salt City Magic ,WestSharks | ||||||||
Sat. June 27 | ||||||||
12:00 PM | WestSharks | vs. | Salt City Magic | 6 | ||||
12:55 PM | WestSharks | vs. | Red Creek Rage | 6 | ||||
Byes for 06/27: BYSA Bombers ,Fulton FC ,Marauders ,SDA U9 Girls ,Syracuse Fusion Nova ,Syracuse Strikers U10G | ||||||||
Fri. July 3 | ||||||||
5:00 PM | NO GAMES - ALL TEAMS OFF | vs. | JULY 4TH HOLIDAY WEEKEND | 1 | ||||
Byes for 07/03: BYSA Bombers ,Fulton FC ,Marauders ,Red Creek Rage ,Salt City Magic ,SDA U9 Girls ,Syracuse Fusion Nova ,Syracuse Strikers U10G ,WestSharks | ||||||||
Fri. July 10 | ||||||||
5:00 PM | Salt City Magic | vs. | Syracuse Strikers U10G | 2b | ||||
6:50 PM | Marauders | vs. | Syracuse Fusion Nova | 4 | ||||
7:45 PM | Fulton FC | vs. | Red Creek Rage | 2b | ||||
Byes for 07/10: BYSA Bombers ,SDA U9 Girls ,WestSharks | ||||||||
Sat. July 11 | ||||||||
12:00 PM | SDA U9 Girls | vs. | BYSA Bombers | 6 | ||||
Byes for 07/11: Fulton FC ,Marauders ,Red Creek Rage ,Salt City Magic ,Syracuse Fusion Nova ,Syracuse Strikers U10G ,WestSharks | ||||||||
Fri. July 17 | ||||||||
5:55 PM | Syr Fusion Nova - SCRIMMAGE | vs. | Salt City Magic - SCRIMMAGE | 2a | ||||
7:45 PM | Marauders | vs. | Syracuse Strikers U10G | 2a | ||||
7:45 PM | Fulton FC | vs. | WestSharks | 2b | ||||
Byes for 07/17: BYSA Bombers ,Red Creek Rage ,Salt City Magic ,SDA U9 Girls ,Syracuse Fusion Nova | ||||||||
Thu. July 23 | ||||||||
5:55 PM | BYSA Bombers | vs. | Salt City Magic | 4 | ||||
6:50 PM | Red Creek Rage | vs. | Syracuse Strikers U10G | 4 | ||||
Byes for 07/23: Fulton FC ,Marauders ,SDA U9 Girls ,Syracuse Fusion Nova ,WestSharks | ||||||||
Fri. July 24 | ||||||||
5:00 PM | Syracuse Fusion Nova | vs. | Salt City Magic | 6 | ||||
6:50 PM | Marauders | vs. | SDA U9 Girls | 4 | ||||
7:45 PM | Syracuse Strikers U10G | vs. | WestSharks | 2a | ||||
7:45 PM | Marauders | vs. | Red Creek Rage | 4 | ||||
Byes for 07/24: BYSA Bombers ,Fulton FC | ||||||||
Sat. July 25 | ||||||||
12:00 PM | BYSA Bombers | vs. | Fulton FC | 6 | ||||
12:55 PM | Syracuse Strikers U10G | vs. | Marauders | 6 | ||||
Byes for 07/25: Red Creek Rage ,Salt City Magic ,SDA U9 Girls ,Syracuse Fusion Nova ,WestSharks | ||||||||
Fri. July 31 | ||||||||
5:00 PM | Syracuse Fusion Nova | vs. | Fulton FC | 2b | ||||
5:55 PM | BYSA Bombers | vs. | Syracuse Strikers U10G | 2a | ||||
5:55 PM | SDA U9 Girls | vs. | Salt City Magic | 2b | ||||
5:55 PM | WestSharks | vs. | Marauders | 6 | ||||
6:50 PM | SDA U9 Girls | vs. | Red Creek Rage | 2b | ||||
Sat. August 1 | ||||||||
10:00 AM | BYSA Bombers | vs. | Red Creek Rage | 2a | ||||
Byes for 08/01: Fulton FC ,Marauders ,Salt City Magic ,SDA U9 Girls ,Syracuse Fusion Nova ,Syracuse Strikers U10G ,WestSharks | ||||||||
Thu. August 6 | ||||||||
5:55 PM | Syracuse Fusion Nova | vs. | SDA U9 Girls | 4 | ||||
6:50 PM | WestSharks | vs. | SDA U9 Girls | 4 | ||||
Byes for 08/06: BYSA Bombers ,Fulton FC ,Marauders ,Red Creek Rage ,Salt City Magic ,Syracuse Strikers U10G | ||||||||
Fri. August 7 | ||||||||
5:30 PM | 1st Place-Salt City Magic | vs. | 4th Place- SDA U9G | 2b | ||||
6:15 PM | 2nd Place-Fulton FC | vs. | 3rd Place-WestSharks | 2b | ||||
7:00 PM | U9/U10 GIRLS Division | vs. | Championship Game | 2b | ||||
Byes for 08/07: BYSA Bombers ,Fulton FC ,Marauders ,Red Creek Rage ,Salt City Magic ,SDA U9 Girls ,Syracuse Fusion Nova ,Syracuse Strikers U10G ,WestSharks |